designer

designer
atelier...

14.08.2014

Up Moive theme combined with Peacock Feathers...

I've prepared a pair of lovely bridal shoes for Tiffany's upcoming wedding; these are such fun! :)
Tiffany'nin yaklaşan düğünü için sevimli bir çift gelin ayakkabısı hazırladım; o kadar eğlenceliler ki! :)
Tiffany and Alexander are planning their wedding theme inspired from the animation movie Up as well as peacock feathers. The gorgeous peacock colours such as cobalt blue, emerald and lime green will be their completing colours to their main colours: purple and turquoise. So lots of bright, vibrant colours should be on the shoes we thought.
Tiffany ile Alexander düğün temaları olarak animasyon film Up ile birlikte, tavuskuşu tüylerinden ilham almayı planlıyorlar. Muhteşem tavuskuşu renkleri olan kobalt mavi, zümrüt ve lime yeşili gibi tamamlayıcı renkler, ana renkleri olan mor ve turkuaza eşlik edecek. Böylece, ayakkabılarda da bir sürü canlı, parlak renk olamsı gerektiğini düşündük.
Everybody loves the flying house with balloons from Up; so I pictured it on one of the shoes with a couple of clouds and little purple hearts around. The other shoe has Carl and Ellie painted on it, with a purple balloon floating in the air...
Up filminde balonlara bağlı uçan evi herkes sever; ben de onu ayakkabıların birine, etrafında birkaç bulut ve minik mor kalplerle birlikte boyadım. Diğer ayakkabıda Carl ve Ellie boyalı, mor bir balon da havada süzülüyor...
On toe-caps; she wanted to have the cute bird Kevin and a single peacock feather. I pictured these with a few purple hearts.
Burunlarda; sevimli kuş Kevin ile tek bir tavuskuşu tüyü olsun istiyordu. Ben de bunları birkaç mor kalple beraber boyadım.
Turquoise hearts at backs with "just married" are lined with pearls and these pretty shoes are tied with purple satin ribbons.
Arkada "just married" yazılı turkuaz kalpler incilerle çerçevelendi ve bu güzel ayakkabılar, mor saten kurdelelerle bağlandı.

Enjoy life! ;)
Hayatın tadını çıkarın! ;)

***

Visit my facebook page to take a closer look. 
You can order customized shoes at my shop. :)

Yakından bakmak için facebook sayfamı ziyaret edebilir, kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş vermek için ZETTARZIMON , EMEKSENSİN veya SOPSY dükkanlarıma uğrayabilirsiniz. :)


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder