designer

designer
atelier...

13.11.2013

Happy Birthday young Lawyer! ;)

Some boyfriends are really nice... :)
A customer ordered handpainted shoes customized as brithday gift for his girlfriend.
Bazı erkek arkadaşlar gerçekten çok tatlı.. :)
Bir müşterim kız arkadaşına doğum günü hediyesi olarak özel tasarlanan el boyama ayakkabılar sipariş verdi.
She is a young lawyer and her boyfriend wanted me to picture them on 1 shoe; him as a bussinessman and her wearing a lawyer robe. I painted the Lady of Justice(Themis) statue carrying scales in 1 hand and a sword on the other hand, symbolising justice, covering the heel.
Kız genç bir avukat olduğundan, erkek arkadaşı bir ayakkabıya kendisini iş adamı olarak, kızı da avukat cüppesi giyerken resmetmemi istedi. Aynı ayakkabıya topuğu kaplayacak şekilde, tek elinde terazi ve diğerinde kılıç tutan adaletin sembolü Themis heykeli boyadım. 

The other shoe pictures them kissing on the front and driving in a pink car with balloons on the side. We decided to add a "LOVE" note on cards on the heel as well. They are a young, energetic, crazy couple and the shoes must be colourful&playful :)
Diğer ayakkabı önde çifti öpüşürken resmediyor, yanda ise balonlu pembe bir arabayla gezerken. Topuğa iskambil kartlarında "LOVE" notunu eklemeye karar verdik. Onlar genç, enerjik, çılgın bir çift ve ayakkabıları da rengarenk, oyuncu olmalı! :)
Her initials and birthdate is aded on the soles, and the shoes are completed with a few small crystals.
Baş harfleriyle doğum tarihi tabanlara eklenerek ayakkabılar birkaç minik kristal taşla tamamlandı.

Order your friends and loved ones the perfect surprise gift; a unique pair of shoes designed specially for them! Visit my etsy shop.
Arakadaşlarınıza ve sevdiklerinize mükemmel sürpriz hediyeyi vermek; özel olarak onlar için tasarlanan benzersiz ayakkabılar sipariş etmek için tarzimon dükkanımı veya emeksensin sayfamı ziyaret edin!

I noticed her brithday falls 1 day before mine-wish both of us a very happy birthday! ;)
Fark ettim ki onun doğum günü benimkinden 1 gün önceye denk geliyor-ikimize de çok mutlu bir doğum günü diliyorum! ;)
Hiç yorum yok:

Yorum Gönder