designer

designer
atelier...

27.11.2014

Peacock Wedding theme...

I guess everybody loves peacocks! This wedding theme provides such enchanting colours and so rich materials... One of my favourite ideas.
Sanırım tavuskuşlarını herkes sever! Bu düğün teması öyle büyüleyici renjkler ve o kadar zengin malzemeler sunuyor ki... En sevdiğim fikirlerden biri.

Take a look at my peacock weddings board on pinterest to see peacock themed bridesmaids dresses, wedding cakes and cake toppers, invitations, bouquets and buttoniers, as well as decor objects...
Tavuskuşu temalı nedime elbiseleri, düğün pastaları ve pasta süsleri, davetiyeler, buketler ile yaka iğneleri ve dekorasyon objeleri görmek için pinterestte hazırladığım tavuskuşu düğünleri sayfama göz atın...


One of my recent customers has chosen peacock green as their wedding colour. Here are the bridal shoes I prepared for her big day! :)
Son müşterilerimden biri de tavusuşu yeşilini düğün rengi olarak seçmiş. İşte onun büyük günü için hazırladığım gelin ayakkabıları! :)
Dominique loved the embroidered ivory lace shoes on my etsy shop and she wanted to have some peacock green embroidery only on the heels, to match her theme. 
Dominique, etsy dükkanımdaki tüm işlemeli krem dantel ayakkabılara bayılmış ve temasıyla uyumlu olması için, yalnızca topuklarda biraz tavuskuşu yeşili işleme istedi. 
So I used ivory beads&sequins&pearls on the shoes but peacock green beads&sequins on the heels and their names&wedding date is written on the soles. A pair of unique, forever keepsake bridal shoes for future Mrs. Patten ;)
Ben de ayakkabılarında krem boncuk&pul&inciler kullanıp, topuklarda tavuskuşu yeşili boncuklar ve payetler tercih ettim ve tabanlara isimleriyle düğün tarihini ekledim. Müstakbel Mrs. Patten için sonsuza dek saklanacak, benzersiz bir çift gelin ayakkabısı ;)
Visit my facebook page to take a closer look. 
You can order customized shoes at my shop. :)

Yakından bakmak için facebook sayfamı ziyaret edebilir, kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş vermek için ZETTARZIMON , EMEKSENSİN veya SOPSY dükkanlarıma uğrayabilirsiniz. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder