designer

designer
atelier...

7.11.2016

***Aqua Beach Wedding***

 I have just finished working on these pretty bridal shoes with aqua beach wedding theme!
Su yeşili sahil düğünü temalı bu güzel gelin ayakkabıları üzerinde çalışmayı henüz bitirdim!
 Shelley and Vinny are getting married this February in New Zeland and they asked me to design a customized pair of shoes incorporating their names and wedding date as well as aqua color.
Shelley ile Vinny bu Şubat ayında Yeni Zelanda'da evleniyorlar ve benden isimlerini, düğün tarihlerini, su yeşili rengini de dahil ederek kişiselleştirilmiş bir tasarım yapmamı istediler.
 I pictured a beach proposal scene on sand and seashells, and wrote their names on the sides with aqua coloring. You can see the bride&groom kissing on the other shoe! :)
Ayakkabıların önüne kumda deniz kabukları üzerinde bir sahilde evlenme teklifi sahnesi resmettim, yanlara isimlerini su yeşili renklendirmeyle yazdım. Diğer ayakkabıda gelin ile damadı öpüşürken görebilirsiniz! :)
 Wedding date is added on the inner bits and champagne glasses&wedding rings complete the details with some small blush hearts around...
Düğün tarihi iç yanlara yazılarak şampanya kadehleri ve alyanslarla detaylar tamamlandı ve etrafa birkaç minik pudra pembesi kalp konduruldu...
" just married" is written on aqua hearts on the back outlined with rhinestones, and the soles are painted turquoise as well, with blush starfish to complete the look.
Arkada su yeşili kalplere "just married" yazılarak etrafı taşlarla çerçevelendi ve tabanlar da turkuaza boyanarak pudra deniz yıldızları ile görünüm tamamlandı.
Visit my facebook page to take a closer look. 
You can order customized shoes at my  online shop or etsy shop. :)
Yakından bakmak için facebook sayfamı ziyaret edebilir, kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş vermek için online dükkanımZET veya SOPSY dükkanlarıma uğrayabilirsiniz. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder