designer

designer
atelier...

5.03.2015

Teaparty Wedding Theme * Customized Bridal Shoes

When jenny contacted me for a pair of custom design bridal shoes to wear on her Alice tea-party themed wedding; I knew these were going to be fabulous! :)
Jenny benle iletişime geçerek Alice çay partisi temalı düğününde giymek üzere bir çift özel tasarım gelin ayakkabısı istediğinde, bunların muhteşem olacağını biliyordum! :)
She wanted to go for all pastel colours: baby pink, blush/peach, tiffany blue and lavander with some pearls incorporated.
Tamamen pastel renklerde karar verdik: bebek pembesi, şeftali tonları, uçuk mavi, lavanta ve incilerin de dahil edilmesini istiyordu.
We agreed to picture some teapots and stacks of teacups, a clock, lots of flowers and also the "drink me" bottle and "eat me" cake from Alice tale...
Birkaç çaydanlık, üstü üste yığılmış çay bardakları, bir saat, bir sürü çiçek ve Alice hikayesinden "beni iç" yazan şişe ile "beni ye" yazan keki resmetmeye karar verdik...
Jenny was obsessed with the cartoon character Stitch so I pictured him dressed as Mad Hatter at the tea party ;)
Jenny Stitch adlı bir çizgi film karakterine kafayı takmış durumda olduğu için, onu çay partisinde Deli Şapkacı kılığında resmettim ;)
On the front blush bows with white dots complete the design. Lovely details like butterflies, a bird couple and bunting as well as small pearls scattered around, create the whimsical playful look...
Önlerde beyaz puantiyeli şeftali tonundaki fiyonklar tasarımı tamamlıyor. Etrafa serpiştirilen minik inciler, kelebekler, bir kuş çift, üçgen bayraklar gibi sevimli detaylar ayakkabıların karmaşık ve oyuncu havasını yaratıyor...
Visit my facebook page to take a closer look. 
You can order customized shoes at my shop. :)

Yakından bakmak için facebook sayfamı ziyaret edebilir, kişiselleştirilmiş ayakkabılar sipariş vermek için ZETTARZIMON , EMEKSENSİN veya SOPSY dükkanlarıma uğrayabilirsiniz. :)

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder